Jump to content
UmbIsik

Mõni sõna seljatreeningust...

Recommended Posts

Tagasi uudise / artikli juurde

Esmalt sissejuhatuseks niipalju, et ei pretendeerigi VEEL tiitlile „Mr. Back“ ja ei arvagi, et mul nii hea selg, et olen pädev seljatreeningust artiklit kirjutama, kuid see ei olegi oluline. Alati ei anna teile parimat nõu need kõige vingemate selgadega mehed. Võib – olla loodus on neid sedavõrd õnnistanud, et nad polegi pidanud oma selja ülesehitamiseks niipalju vaeva nägema kui mõni  geneetiliselt vähemsoositud mees. Mõni aeg tagasi tõlkisin artikli, kus üks mees ütles väga hästi:

„Kui te tahate head

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen nüüd mõned nädalad proovinud sellest artiklist õppust võtta. Hakkasin lõuatõmbeid ja kangiga ning plokil "sõudmist" erinevate haaretega tegema. Lasin ka raskused kõvasti allapoole ning püüdsin saavutada seljalihase tunnetust, millest artiklis juttu on. Mingit reaalset käega katsutavat, silmaga vaadatavat muutust nii kiiresti muidugi toimunud ei ole. Küll aga jääb nüüd pärast trenni seljalihas korralikult valusaks, ennem see nii ei olnud. Lugesin ka Tegijate treeningu rubriigist Marek Kalmuse seljatreeningust, kus samuti tunnetust rõhutati. Esialgne mulje on, et sain veidi targemaks, tundub, et trenn mõjub nüüd õigesse kohta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×