Jump to content
Annika Pärtel

Kokandushuvilistele õlidest

Recommended Posts

Tagasi uudise / artikli juurde

Allikas: Hers/Marge Perry

Oliivõli sisaldab vähe küllastunud rasvasid ja on rikas küllastumata rasvade poolest. Ta annab mõnusa maitse nii vürtsikatele kui magusatele puuviljadest tulvil toitudele.

Siiski on olemas ka teisi õlisid, mida edukalt võib toiduvalmistamisel ja maitsestamisel kasutada. Õlide topp oleks järgmine: macadamia pähkli õli, linaseemneõli, viinamarjaseemne õli, seesamiseemne õli..

Veel lugemismaterjali:

http://forums.fitness.ee/lofiversion/index.php?t12257.html

http://www.mahekaup.ee/index.php?page=shop...rt&Itemid=1

Mis õlisid kasutate teie ja kuidas?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis õlisid kasutate teie ja kuidas?

Külmpressitud oliiviõli salatitesse, rapsiõli praadimiseks, kalaõli õhtul 1 spl söögi alla. Ei midagi erilist vist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris VÕI on ka hea asi... kuigi mitte vbla siia teemasse... artikkel oli lühikesevõitu - aitäh tõlkijale, ent kirjutaja oleks küll võinud rohkem pingutada:)

Kalaõli pudelist. Oliiviõli salatites. Oliiviõli või rapsiõli toitude valmistamiselt (sõltuvalt sellest kuidas ja mis kuumusega toitu teen).

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Salatitesse ja vahel ka leiva peale kasutan külmpressitud oliivõli (Borges Extra Virgin). Mulle väga maitseb see!

Kui teen praetud toitu, mida teen harva, siis kasutan tavalist Risso rapsiõli. Külmpressi oliivõli teadupärast praadimiseks ei sobi. Sobib siis, kui teda on mingi teise õliga segatud.

Olen teinud ka kalamaksaõli kuuri, peaks vist uuesti tegema...Minu meelest ei ole nendel tänapäeva kalaõlidel üldse paha maitse, aga vanasti oli vist üks paha maitsega värk küll nagu olen kuulnud.

Muudetud kasutaja trennineiu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Järve Selverist märkasin eile müügil oleva uue Risso toiduõli.

Sisaldab 30% oliiv-õli, ja 70% rapsiõli (kui ma nüüd ei eksi).

Hinda ei mäleta hetkel, ja netist toote kaarti ei leidnud, keegi võib-olla leiab selle info.

Tundub olema hea toode, kuna sisaldab häid rasvasid rohkemalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×