Jump to content
Mesku

Teaduslike fakte Fasti uudistoodete kohta

Recommended Posts

Tagasi uudise / artikli juurde

TEADUSLIKKE FAKTE AC-C KOMPONENTIDE KOHTA

Beeta-alaniin (β-alaniin) on organismi aminohapetest ainuke beeta-aminohape. β-alaniini

tarbimine suurendab lihase karnosiinisisaldust (2) ja see omakorda on kasulik lihastreeningute ajal kogunenud hapete (vesinikioonid, H+) puhverdamise seisukohast. Lihaste happelisuse puhverdamisvõime suurendamine võimaldab rohkem treenida. β-...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tagasi uudise / artikli juurde

<P><STRONG>TEADUSLIKKE FAKTE <FONT color=#ff0000><A href="http://shop.fitness.ee/product_info.php?manufacturers_id=31&products_id=543" target=_blank><FONT color=#ff0000>AC-C</FONT></A></FONT> KOMPONENTIDE KOHTA

</STRONG><STRONG>Beeta-alaniin (β-alaniin) on organismi aminohapetest ainuke beeta-aminohape. β-alaniini

</STRONG>tarbimine suurendab lihase karnosiinisisaldust (2) ja see omakorda on kasulik lihastreeningute ajal kogunenud hapete (vesinikioonid, H+) puhverdamise seisukohast. Lihaste happelisuse puhverdamisvõime suurendamine võimaldab rohkem treenida. β-...

AC-C tootjafirma "Fast" peaks olema maailmas omasuguste seas küll küll nr. 1, sest kellelgi teisel pole samalaadset toodet vastu panna. Pole kahjuks kursis kui laialt "Fast" maailmas oma tooteid turustab. Võimalik et mujal maailmas on "Fasti" pakid poodides kusagile alumistele riiulitele sokutatud ja omamaa toodang ilusti inimestele silmade kõrgusele paigutatud.

Umbes nii käib meil siin Eestimaal ka õllegigantite SAKU ja A.LE.COQ-i toodetega. Siinkandis (lõuna-Eestis) on A.LE.COQ-i toodang ilusti lettidel, SAKU aga tolmab kusagil nurgas, või pole neid külma üldse pandudki. Aga see selleks:

AC-C peaks aga Eestis olema koos Whey+-iga igalpool Fasti müügikohtades SUURELT REKLAAMITUD ja nähtaval. Kui ma vaid ise veel FASTI-maskott oleks, küll ma juba teaks kuidas nende läbimüügi numbreid suurendada, sest nende puhul oleks reklaam ja kiitus AUS JUTT. Mitte nagu reklaamimise juures tavaliselt, S....TA PÄHEMÄÄRIMINE.

EDU FASTILE JA AC-C-le! ! !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Bonsunale vastuseks lugesin mina mingi kuu aega tagasi fast.fi kodulehelt välja, et seda on Soomes, Rootsis, Eestis ja Portugalis müüa... vähemalt niipalju tundus esmapilgul.

Võimalik, et rohkem viiteid lihtsalt neil kodulehel pole.

Teise asjana mainiksin, et kuna ma jaanuarist Hollandisse elama kolin ja seal juba jõusaali välja uurisin, siis küsisin ka neilt, et kas kuskilt FASTi asju saada oleks... Nad ei olnud kuulnudki!

Lisamärkusena: küsisin otse oma tulemaselt jõusaali personalilt ja see saal on Hollandi üks tuntumaid. Üks omanikest olevat isegi mingi endine Mr.Universe, nime aga ei mäleta... Ju siis lasen Hollandisse Robocopil saata... :D

Või hakkan ise maaletoojaks! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×