Jump to content
tomz

Öine lihaskasv

Recommended Posts

Artikli juurde

(Jim Stoppani, Muscle & Fitness veebruar 2007)

Kui lihasmass on su peamine eesmärk – mis muu see saakski olla, siis sa juba ilmselt tead, et sagedane piisava koguse proteiini tarbimine on eluline. Kindlasti oled kuulnud ka seda, et 7 – 9 tundi korraliku und on vajalik, sel ajal saavutab kasvuhormoon maksimaalse taseme. Samas on see ka aeg, mil su keha jääb proteiinita. Kas oleksid päeva jooksul söömata 7 – 9 tundi? Kindlasti mitte, kui sa just ei taha välja näha nagu maratonijooksja.

Olles nii pikka aega ilma söömata, lülitub sisse nälgimisre¸iim, pannes keha va...

lugesin seda artiklit ja öise ülesärkamisega ei suudaks ennast kindlasti piinata ja mass on kahtlemata põhieesmärgiks.

siinkohal ootaks siis ära milliseid Kaseiini, Arginiini ja Glutamiini tooteid võiks kasutada? eks muidugi arvamusi on erinevaid, kuid võimalikult soodsad, kvaliteetsed ja tulemusi andvad tooted oleks ideaalsed!

tekkis küsimus ka ZMA kohta millest ma lähemalt informatsiooni ei leidnudki, et kust seda saada : )

Muudetud kasutaja tomz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esiteks peab enne magamaminekut aeglaselt imenduvaid valke saama ehk siis näiteks kaseiini. Arginiini ja glutamiini kohta ei oska öelda. Kaseiini saab näiteks kohupiimast, ideaalne minu arvates. Ja teiseks, 7-9 tundi on minu arvates natuke vähe. Vähemalt see 7 tundi. 8 on juba nii naa, oleneb jällegi, kõik on individuaalne, kuidas kellegile seda und jagatud on. Mina magan näiteks vabalt päeval kuskil 10-12 tundi. Üle kah muidugi ei tasuks magada, eks ise tunned kuidas parem on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mmm... selle maksimaalse tasemega on tegelt nii et see peaks rutem tulema... et kõige asjalikum kui viitsida jamada on ikka nii, et magad mingi 9 tundi ja siis poole peal ärkad korraks üles (see iseenesest aitab) ja siis lased aeglase valgu jälle sisse (ja see aitab siis teistmoodi).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pakk kohupiima enne und on mul igapäevane asi.

aga pmst öise ärkamise valku kujutaks ma siis ette sedasi, et enne magamaminekut on kok valmis tehtud ja siis keset ööd paar minutit saab see ära joodud, parandage mind kui eksin? sedasi oleks ehk asjal isegi jumet. siiski ootaks mõned soovitused mõne konkreetse toote kohta siis siia või ps'i : )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×