Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Today
 3. Last week
 4. Väga raskesti loetav, aga ehk harjub ära
 5. http://www.fitness.ee/ sai uue kuue kiida või laida siin! Sinu arvamus on meile tähtis!
 6. Andres Reitsnik / YouTube Videoblogi

 7. Mida uut FITSHOP?

  Vaata 24h pakkumisi SIIN! Vaata FitShopide päevapakkumisi SIIN! Vaata mida Egle soovitab SIIN! JA veel !
 8. Vend Vähk Minimaalne eesmärk masterite MM finaalkoht

  Edu sõbrake, pea vastu ja soovin sulle head tulemust ja supervormi, sest see päeva lõpuks maksabki!
 9. Treeneriks õppimine

  Eelistaks olla lõpuni natural
 10. Treeneriks õppimine

  Neid on nii palju. Kui tahad konkurentide ees eelist, siis soovitan torso täis pumbata steroididega nagu Ader, Kalmus, Jokker jms Inimesed vaatavad , et nii põkk, järelikult teab trennist väga palju.
 11. Earlier
 12. Treeneriks õppimine

  Tere! Olen joudnud oma elus nüüd juba sellisesse punkti kus ma olen hakanud aru saama mis mind tegelikukt huvitab. Tahan õppida treeneriks. Just personaaltreeneriks. Kas keegi oskab mulle nõu anda mida oleks kõige targem teha? Või saaks keegi rääkida enda kogemustest sellel teel. Ootan suure huviga
 13. Spordijook treeningu ajal

  Kui sa maratonsportlane ole, kelle treening kestab 3+ tundi pole sul vajadust nende suhktujookide jarele. Söö 2-3 h enne trenni korralikult ja sul pole probleemi.
 14. Spordijook treeningu ajal

  Tere Millist spordijoogi pulbrit soovitaksite treeningu ajal tarbimiseks (korvpallitreeningud)? Varem kasutasin Fast Intra toodet, kuid see paistab olema müügilt kadunud. Põhimõtteliselt peaks Fast Intra olema vist eelkõige BCAA joogi pulber? Kuigi paistab, et küllaga teisigi treeningu ajal kasutamiseks mõeldud joogipulbreid, siis Intra ilma süsivesikuteta ning kuna eesmärk ka ca 10kg kaalust maha saada, pidi treeningu ajal süsivesikute tarbimise vältimine sellele kaasa aitama. See viis ka kunagi otsuseni seda tarbima hakata. Võib olla mingil määral ka platseebo, aga tundsin küll, et Intra tarbimine annab kehale treeningu ajal rohkem kosutust kui niisama Värska vee joomine, kuigi eks hind oli suhteliselt krõbe. Mida võiks edasi tarbida?
 15. Mida uut FITSHOP?

  Iga nädal täieneb FitShop.ee valik uute toodetegaVaata SIIT mida uut!
 16. Mehi oli seekord võistlemas 4: klassikalises kulturismis -180 cm sai kuuenda koha Ramil Lipp, Kristjan-Johannes Konsap seitsmenda. Klassikalises kulturismis üle 180 cm saavutas 4. koha Jürgen Laas, rannafitnessis üle 182 cm Rait Vahermets samuti 4. koha. Võidukad olid aga Eesti naised! Naiste bodyfitnessis üle 163cm sai hõbemedali Tatyana Pudovkina, Eliise Peterson jäi samas pikkusekategoorias kuuendaks. Bikinifitnessis -158 cm võistlesid kaks eestlast – Kai Tammsaar saavutas 3. koha, Relika Merilai seitsmenda. Bikinifitnessis -169 sai võidu Agne Kiviselg, lisaks kategooria võidule sai Agne võidu ka bikinifitnessi absoluutkategoorias ja sai profikaardi. Sama pikkusekategooria hõbemedali võitis Kady Pärnaku. Bikinifitnessi pikimas kategoorias (üle 169 cm) olid võistlemas Kadri Tammoja (5. koht), Merli Oago (8. koht) ja Laura Johanna Derkun (10. koht). Võistledi ka bikinifitness masters (35- aastased ja üle) kategoorias, kus Laura Johanna Derkun sai neljanda ja Relika Merilai kuuenda koha. Mitmed võistlejad on juba järgmisel nädalavahetusel võistlemas Malta Diamond Cupil ja Profeel Cupil Leedus. Ja muidugi on kõiki võistlejaid võimalus näha 27. aprillil Salme Kultuurikeskuses, kus toimuvad Eesti Karikavõistlused kulturismis ja fitnessis. Täismahus GALERII siin!
 17. Andres Reitsnik / YouTube Videoblogi

 18. Mida uut FITSHOP?

  Pakkumine seniks kuniks kaupa jätkub, kiirustage!
 19. Vend Vähk Minimaalne eesmärk masterite MM finaalkoht

  11.aprill 2019 Tere sõbrad! Aeg lendab ning esmaspäevast vajutasin gaasi põhja. Eks nüüd algab see aeg, kus iga asi teeb närviliseks ja osaliselt avaneb ka kolmas silm. Tihti on nii, et kui osad kaaskodanikud märkavad, et sa oled väga suures pinges, siis hakkavad suhtlema ja küsima selliseid asju, millede vastamiseks ei ole mitte mingisugust energiat ja soovi. Arusaadav, et keskpärase harrastaja jaoks jäävad väga paljud elemendid valgusaastate kaugusele kuigi nad ise usuvad, et saavad millestki aru. See on aeg, kus teadlikult väldin enda liikumistest etteteatamist. Olude sunnil liigun mööda Eestit ringi ja kui käingi mõnes teises linnas ja spordiklubis, siis enda kohalolekust annan märku kas trenni lõpus või ei jäta üldse märki maha. Mul ei ole midagi suhtlemise vastu, aga alles pärast hooaega. Praegu tõesti ei vitsi hakata kellegiga rohujuure tasandil selgitama, kuidas ja miks ma teen. Kogu energia läheb treeningule ja nüüd hoian saalis ka kõrvaklapid peas, et ennast muust maailmast ära lõigata. Minu eesmärk on teha üle pika aja selline vorm, mille üle võin uhke olla. Ausalt, nii meeletu intensiivsusega ei ole ma tõesti mitte kunagi treeninud. Esmaspäeval vajutasin gaasi põhja ning vorm paraneb mitte päevade vaid tundidega. See kõik motiveerib ja kui ma sellel hooajal väga hästi esinen, siis hakkan valmistuma järgmise aasta masterite MM-ks ning sinnaminneski oleks ainult üks eesmäärk- minimaalselt finaalikoht saada. Pooleteistaastane puhkus kulus mulle ära ning sügisel ilmselt lavale ei roni. Siinkohal tänud kõigile neile, kes minu projekti on hea sõnaga toetanud. Sponsoreid ei ole mul juba aastaid olnud ning te ei kujuta ettegi, mida kõike ma selle hooaja nimel olen ohverdanud. Siit peab hirmus vorm tulema!
 20. Müün kolimisega seoses ära oma hantlid koos riiuliga. Kasutatud ja osadel esineb kulumise jälgi (20,26,28,36 on korralikud), ükski ei logise. 16kg hantlit on vaid üks, teised hantlid on paaris. 2 x 8kg 2 x 10kg 2 x 12kg 2 x 14kg 16kg 2 x 18kg 2 x 20kg 2 x 22kg 2 x 24kg 2 x 26kg 2 x 28kg 2 x 36kg Kokku 23 hantlit ja kogukaaluga 452kg. Asuvad Tallinnas, Mustamäel Hind 1,6eur/kg ehk 725 eurot Marko markoki [ät] hot.ee 5213249
 21. Mida uut FITSHOP?

  Vaata E-poe päevapakkumist SIIT!
 22. Mida uut FITSHOP?

  Vaata jooksvalt pakkumisi siit!
 23. Mida uut FITSHOP?

 24. Spa & Sport Cup 2019 videod: https://www.facebook.com/spajasport/videos/2487614937949449/ https://www.facebook.com/oholivetv/videos/794356804280169/ galeriid: https://www.dropbox.com/sh/6hrjjxl0mziu7n2/AAB1IHEtdPnJvcqc2mNLQk2Da?dl=0&fbclid=IwAR21wp2ggfsgr6hasH7J3STMSGqzu9ZaVVUoisgK-REoYLEFsCzvbHjDmy8 https://parnu.postimees.ee/6563640/suur-pildigalerii-atleedid-naitasid-eesti-suurimal-algajate-mooduvotul-trimmis-kehi?fbclid=IwAR3poWSdPNC-Wk-ikkCrR-ZSzou0LLJNgAd0kGHXHVlkE8nLjfP8AScvJMg https://www.facebook.com/304897282934286/photos/?tab=album&album_id=2331004880323506
 1. Load more activity
×