Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Today
 3. Tänu toetajatele valitseb meie laagriliste laual rikkus!
 4. Mis toimus eile? Eile lisaks jõusaalitreeningutele saime kaasa teha Sparta Spordiklubi ühte rühmatrenni Maris Kajari juhendamisel YogaFunc-I. Vahelduseks väga mõnus! Aeg iseendale Eile toimus ka bikiinifitnessi koolitus Amani näitel Kõik on võimalik!
 5. Yesterday
 6. Cardiomees sattus fitnessi foorumisse

  Jooksja hakkas ka youtube tegema. Algus on olnud kaunis konarlik. Kõik kriitika ja arvamused on vägagi tervitatav, eriti kui tegemist konstruktiivse kriitikaga, aga kui soov lihtsalt lahmida, siis tuld!! Nii et andke minna!!!!
 7. Fitshopi Päevapakkumised

  Päevapakkumine 17.juuli Rocca Sparta E-pood
 8. Last week
 9. Järjekordne päev siin laagris on õhtusse veerenud. Päevad mööduvad küll siin meeletu kiirusega! Mõned klõpsud tänasest. Üks mis kindel, et halva kohvi pärast ei pea laagris küll keegi muretsema, sest Kafo on pannud välja kohvimasina, mis valmistab imemaitsvat kohvi! Ps! Kasutades koodi “Amani20” või “Ott20” on nende e-poes kõik kohvioad ja teed 20% soodsamad kuni 29.juulini! Õhtused meeskonna mängud, kasti hoidmine Reakstiooni peale kumb saab jalanõu enne kätte. Lähteasend on käed põlvedel ning kui öeldakse pea, siis paned käed pähe, kui jalad siis jalgadele ning kui põlved siis põlvedele ja nii mitu korda järjest kuni järsku öeldakse toss ja see kes enne selle kätte saab on võitja. Väga äge mäng!! Õhtuooteks oli täna pannud välja Mealy on the go meile igale laagrilisele salati, wrapi ja võileiva!
 10. Tänane loeng kandis pealkirja “Väärtused spordis” ning seda viis läbi Jüri Järv. Oli igati põnev kuulamine ning usun, et nii mõnigi inimene sai midagi uut ja põnevat teada. Meie täname! Ühispilt ka praegustest laagris olijatest
 11. Mida uut FITSHOP?

 12. Fitshopi Päevapakkumised

  Päevapakkumine 16.juuli Rocca Sparta E-pood
 13. Tere hommikust! Hommikuvirgutused on tehtud ja taaskord jagunevad inimesed gruppideks, kes soovivad joosta, kes rattaga sõita/rulluuiskudega ning Janika juhendamisel saime ka hommikuvõimlemist teha!
 14. FITCAMP 2019 Otepääl Marguse Spordibaasis 15-21. juuli!

  Saaremaa Lihatööstuse grillliha on nii hea, et selle nimel tasub võidelda Ja Amaniga jäime ikka sõpradeks Väga hea kvaliteetne taine liha
 15. Esimene laagriõhtu möödub grilli ja sauna saatel. Siin kohal tahame tänada Saaremaa lihatööstust grillliha eest! Näljased sportalsed saavad kõhud täis.
 16. Tere kõigile ka minu poolt! Fitcamp 2019 on ilusti alanud ning esimene ühistrenn on Tehvandi jõusaalis tehtud. Igale laagrilisele ka kingikott koos hea ja paremaga. Meie tegemistel saab samuti silma peal hoida Sparta Spordiklubi instagramis Ott aitab vajadusel suunata ja näidata ette õiget tehnikat.
 17. Fitshopi Päevapakkumised

  Päevapakkumine 15.juuli Rocca Celsius Sparta CLA&green tea E-pood Gelenk
 18. FITCAMP 2019 Otepääl Marguse Spordibaasis 15-21. juuli!

  Juba homme algab FitCamp! Kuna toitumine on väga oluline osa sportlase elust, siis jätkame söögiteemadel! Ja toidulaualt ei puudu ka pähklid, seemned ega kuivatatud puuviljad ja -marjad! Kommi asemel on samuti taaskord FitCampi toetaja ja laagrilised saavad panna seemnesegusid ja proteiinisegusid nii pudrule, kohupiimale, ja süüa ka snäkiks põhitoidukordade vahel! Niiviisi saavad kõik ka enda päevase rasvakoguse kätte FitCamp 2019 15.-21. juuli 2019 Marguse Spordibaasis Sparta.ee
 19. FITCAMP 2019 Otepääl Marguse Spordibaasis 15-21. juuli!

  Usume lameda kõhu teooriat! FitCamp treeninglaagris valku voolab ojadena, soolasena ja ka magusana ! Valio proteiinikohupiimakreemid ja proteiinijuustud on suurepäraseks vahepalaks või põhitoidukorra toetajaks Valio PROfeel on spordiharrastajatele suunatud piimatoodetesari! Valikus on proteiinikohupiimakreemid, proteiinijogurtid, proteiinikodujuust, proteiinijogurtijoogid, proteiinijuust! Kel veel enne kõht tühi polnud, siis nüüd on kindlasti FitCamp 2019 15.-21. juuli 2019 Marguse Spordibaasis Sparta.ee
 20. FITCAMP 2019 Otepääl Marguse Spordibaasis 15-21. juuli!

  Trenni tegevate inimeste toidulaualt ei puudu vist küll ükski päev muna ega munavalge. Et FitCamp laagris munad otse ei lõppeks, selle eest kannab hoolt EGGO! Ja kellel päevane munakogus täis, kuid valgud pole veel kaetud, siis selleks on söögi kõrvale pakutav WhitePRO munavalgest tehtud munavalgeomlett! FitCamp laagris keegi nälga tundma küll ei pea! Vähemalt mitte selle tõttu, et sööki vähe oleks FitCamp 2019 15.-21. juuli 2019 Marguse Spordibaasis Sparta.ee
 21. FITCAMP 2019 Otepääl Marguse Spordibaasis 15-21. juuli!

  Et kõik laagrist ikka sixpäkiga lahkuksid, selle eest hoolitseb Fatburner! Miks ma peaksin Fatburnerit tarbima? PÕLETAB RASVA Kõrge L-karnitiini sisaldus - looduslik proteiin, mis aitab organismil põletada rasva ja toota kehale energiat EFEKTIIVNE Fat Burner aitab muuta treeningud kuni 50% efektiivsemaks MADALA KALORISUSEGA 100 ml sisaldab ainult 0,9 kcal VITAMIINID Fat Burner annab 100% päevasest C- ja B-vitamiini vajadusest ROHELISE TEE EKSTRAKT Aitab kaalulangetamisel ning rasvade kasutamisel energiaks, tõhus antioksüdant, tugevdab immuunsüsteemi EI SISALDA KUNSTLIKKE VÄRVAINEID Veel on ka võimalik osaleda FitCamp laagris FitCampi registreerimine kestab läbi Sparta veebilehe: Registreeru FitCampi!
 22. FITCAMP 2019 Otepääl Marguse Spordibaasis 15-21. juuli!

  Üks õige sportlane teab, et ainult trennitegemisest ei piisa – liha peab sööma! Saaremaa lihatööstuse tooted on nii head, et süüakse ka Tallinnas ja Pärnus, mõistagi Saaremaal, kindlasti ka Hiiumaalgi ja samuti ka Otepääl! Ja kuna meil laagris on kõik õiged sportlased, siis Saaremaa Lihatööstuse tooted on esindatud Saaremaa Lihatööstuse grilliõhtul avamispäeval ja ka laupäeval pärast retrohõngulist spordipidu Spartakiaad! Mehed ja naised, tüdrukud ja poisid! Liha peab sööma! Ja liha saab meil laagris palju ja kvaliteetset! Saaremaa Lhatööstus on FitCamp toetaja! Spartakiaad Spordipidu Spartakiaad toimub 20. juulil FitCamp raames! Pannes kokku 5-liikmeline võistkond (3 meest ja 2 naist), ootame Teid osa võtma enneolematult meeleolukast jõukatsumusest (mis on aga samas kõigile jõukohane) ja võistlema FitCamp raames toimuval Spartakiaadil. Miks mitte teha sõpradega üks tore retrohõnguline spordivõistlus . Anna teada enda tulekust! Osavõtt on TASUTA! Riietusstiil: retrohõnguline spordidress Spartakiaad võistlusjuhend 2019.pdf Veel on ka võimalik osaleda FitCamp laagris FitCampi registreerimine kestab läbi Sparta veebilehe: Registreeru FitCampi!
 1. Load more activity
×