Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Tere ! Kas keegi teab kas Eestis keegi müüb kõndimistrenazööri / walking padi ? Igasugune info on teretulnud , kui keegi teab mõistliku transpordihinna ja ajakuluga mõnda välismaist veebilehte siis ka selline info on teretulnud Parimat !
 3. Today
 4. Ats Loot YouTubes

 5. Yesterday
 6. Andres Reitsnik / YouTube Videoblogi

  Bouncing on chest is gymego bro style... Make lil pause on ur chest
 7. Last week
 8. Mida uut FITSHOP?

  Uus teaduspõhine eesti juurtega Rootsti dieet-toode! Tutvu ja soeta SIIT!
 9. @uku.jurjendal

 10. @uku.jurjendal

  UKU toidulisandid leiad SIIT
 11. @teamkarlson

 12. Andres Reitsnik / YouTube Videoblogi

 13. Earlier
 14. O:Hantlid

  sooviks osta 2x 15kg hantleid, võivad olla ka 10-20kg kaaluvad. Sooviks odavamalt kui poest. Tartus 56885875
 15. Andres Reitsnik / YouTube Videoblogi

 16. Mida uut FITSHOP?

  NB! Päevapakkumisi vaata SIIT Iga päev uued pakkumised!
 17. Andres Reitsnik / YouTube Videoblogi

 18. @uku.jurjendal

 19. FitCamp 2019 toimub juba 15.-21. juuli taaskord imelises Marguse Spordibaasis!

 20. Naised ja mehed! Laagriks valmis ? FitCamp 2019 toimub 15.-21 juuli 2019 Marguse Spordibaasis! Spartakiaad 20. juulil! Hakkame pakkima! Registreerimise avame õige pea aga käsi püsti juba praegu, kes tuleb !
 21. Ats Loot YouTubes

 22. Mida uut FITSHOP?

  Uus instagramm! https://www.instagram.com/fshop.ee/ E-poe lühiaadress fshop.ee
 23. Mida uut FITSHOP?

 24. Andres Reitsnik / YouTube Videoblogi

 25. GYM.EE

 26. Tallinnas peeti 27. aprillil Eesti karikavõistlused kulturismis ja fitnessis, kus Agne Kiviselg võitis bikiinifitnessi absoluutkategooria Arida Muru ja Kadri Tammoja ees. Oktoobris toimunud Eesti meistrivõistlustel oli peale jäänud Muru. Kiviselg võitis nüüd lisaks kuni 169-sentimeetriste naiste bikiinifitnessi, Muru aga Viktoria Filippova ees kuni 160-sentimeetriste naiste bikiinifitnessi. Kiviselja treener Ramil Lipp võitis klassikalise kulturismi. Bikiinifitnessis oli üle 172-sentimeetriste naiste seas parim Tammoja, kuni 172-sentimeetriste naiste seas Kaisa Abner, kuni 166-sentimeetriste naiste seas Anna Fjodorova ja kuni 164-sentimeetriste naiste seas Nonna Prokopjuk. Prokopjuk võitis ka masters’i bikiinifitnessi. Noorte ja juunioride bikiinifitnessis edestas Filippova Christina-Amani Kiivikast. Bodyfitnessis olid parimad Liis Org (tavakategooria), Kristina Helmes (juuniorid) ja Esta Pilt (masters). Pilt sai tavakategoorias juurde 2. koha. Wellness’i võitis Galija Sattarova ja juunioride fitnessi Karina Polovnikova. Rannafitnessi võitsid Rait Vahermets (tavakategooria) ja Rasmus Klaos (noored ja juuniorid). Kulturismis said esikohad Oleg Fjodorov (masters) ja Sven Parveots (noored ja juuniorid). Klubidest oli parim Sparta, kuhu kuuluvad võitjatest Org, Prokopjuk, Abner ja Tammoja. Võistluse protokoll on leitav siin ja klubide arvestus siin. Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit tänab kõiki sponsoreid: FitShop, The Health Clinic, Nocco, Barbells, Novelle, Tradehouse, BBE Estonia, Dermoshop, Veski Mati ja Herkuless, TESA, Beautiful Me kehasalong, MyBody, IconFit, Iluversum, klubi Teater, Rhumfeld Baltic, BEEFBAR, Meravita, NutriEgg, Fitnesskool ja TERE. Fotograaf Kaspar Saaremetsa nägemus autasustamisest...
 1. Load more activity
×