Mine sisule

Foto
- - - - -

Liigesetoidud glükoosamiin, kondroitiin, MSM, rasvhapped, kibuvits

• Please log in to reply
209 vastust antud teemale

#1 david

Kasutaja

• Kasutajad
  • 170 postitust

Postitanud 13 august 2002 - 18:52

Tere
Selline mure, et mul vanaema kaebab liigesevalu üle - tuli mõte, et äkki Protein No 1 võiks aidata - kui ta ntx iga päev 30g sööb. Aga ma ei ole kindel... Äkki see ei mõju vanale mittetreenivale inimesele samamoodi nagu noorele. Oskab ehk keegi kommenteerida?
  • 0

#2 Marko

Algaja

• Kasutajad
  • 44 postitust

Postitanud 14 august 2002 - 07:19

Poes müüakse UltreGel´i las manustab parem seda, minu memm on igaljuhul väga rahul!
  • 0

#3 Arnold

EKFL

• EKFL
  • 2 598 postitust

Postitanud 14 august 2002 - 07:34

No 1 liigestele mõeldud toitaine on kollageeni hüdrolüsaat, mis on tegelikult sama mida sisaldavad nii UltreGel´i kui ka Glenkh, nendes toodetes on ta zelatiinhüdrolüsaadi nime all.
Tuleb võrrelda hindasid, katsetada toimet, degusteerida maitseid jne. nii leiate endale sobivaima toidulisa.
  • 0

#4 madis

Kasutaja

• Kasutajad
  • 158 postitust

Postitanud 14 august 2002 - 10:08

Kuldsed sõnad ühe guru suust: peale 60 eluaastat söö nii vähe kui võimalik. 30g proteiini on vanaema jaoks ikka paras ports, parem juba puhtalt selleks mõeldud ained. (Ultragel vms.)
  • 0

#5 david

Kasutaja

• Kasutajad
  • 170 postitust

Postitanud 16 august 2002 - 20:15

Thx, eks ma räägin talle :)
  • 0

#6 hary

Kasutaja

• Kasutajad
  • 164 postitust

Postitanud 16 august 2002 - 22:08

Just vanematele mõeldud. Paha ei tee ka osteporoosi test+veri, mis näitab probleemi olemust.
Glükoosamiin on looduses kõhrluudes esinev keemiline ühend. Ta omab olulist rolli sidekoe arengus (N: kõhre, ligamentide, kõõluste). Sidekoed vajavad pidevat glükoosamiini olemasolu, et säilitada kõhrluude tugevus. Maksab miski 200 eek.
  • 0

#7 Kellie

Algaja

• Kasutajad
  • 33 postitust

Postitanud 04 oktoober 2004 - 11:11

Kas on mõtet kasutada glükoosamiini, eesmärgiga vähendada selja lülivaheketaste kulumisest tingitud valu?
  • 0

#8 hatebreed

Kasutaja

• Kasutajad
  • 424 postitust

Postitanud 04 oktoober 2004 - 13:07

Endal oli õlaliigestega probleemid, kõigepealt üks õlg siis läks teine ka, pool aastat selline valu et kaela tagant surumist teha ei olnud võimalik. Võtsin nädal aega Ultra Gel-i ja valu on siia maani kadunud. Kui asi tõsine pole ja arst sulle spets ravimeid pole kirjutanud või sa pole veel arsti juurde pöördunud siis soovitan küll kasutada, tarvita purk või kaks korrapäraselt instruktsioonile ära ja vaata mis saab. :unsure:
  • 0
No Pain No Gain

#9 Annika Pärtel

Tõsine tegija

• Kasutajad
  • 2 464 postitust

Postitanud 04 oktoober 2004 - 13:57

Ultragel ajas oksele, nii vastik maitse:( Andsin vanaemale, kel ammusest ajast juba põlved haiged, tema jõi ära ja tegi paremaks küll.
Ostsin endale tablette, saab muide rohkem sama raha eest. Söön juba paar aastat, vahel pean nädala-kaks vahet ja jälle uuesti.
Probleeme oli nii õla kõi põlvega, nüüd kõik ok. Valu pole, põletikku ka mitte, laseb korralikult trenni teha ja kannatab hästi koormust.
  • 0

#10 asner

Algaja

• Kasutajad
  • 38 postitust

Postitanud 04 oktoober 2004 - 19:47

Kui valu on tõsine siis ma ei soovita ei tablette ega ka ULTRA GELi (täielik saast). Minge käige perearsti juures ära ja las ta kirjutab teile välja sellist rohtu nagu Arthryl. See põhineb samuti glükosamiinil, aga sisaldab ainet ntx 3 korda rohkem kui 1 glükosamini tablett (on vist BIO Glycosamine ja veel mingi olemas apteekides) Nii et minge küsige arsti käest retsepti. Aga aine iseenesest on väga kasulik. Rammumehed panevad seda niisamagi, ilma et midagi valutaks nö ennetavalt... ja pealegi... trenni tehes ju liigesed kuluvad palju rohkem kui muidu igapäevaelus. Sööge kindlasti glükosamiini see halba ei tee!
  • 0

#11 Aiku

Algaja

• Kasutajad
  • 20 postitust

Postitanud 04 oktoober 2004 - 22:15

hehe
kes söödab katsejänesena vanaemale jne
kes väidab et täielik saast :unsure:
endal on seljaga probleeme
alaselg jupppe nõrk millegipärast :D
mingit ravimit võtnud ei ole ja pole mõtet võtta ka sest ei usu tabladesse mis võtavad ära valu ja nõrkuse mis seljas juba oioioi mitumitu aastat olnud :)
  • 0

#12 Kellie

Algaja

• Kasutajad
  • 33 postitust

Postitanud 05 oktoober 2004 - 08:22

Ilmselt glükoosamiin minu haiguse korral ei aita, võtsin 1.5 g/p 1 kuu ja tolku pole,küll aga paranes õlgade, põlvede ja puusade olukord. Kirjanduses ka ei ole viiteid, et glükoosamiin seljahädade korral aitaks.
Aikule: minu selg valutab natuke vähem, kui teen 3 korda nädalas u 10 seeriat alaselja harjutusi kerge raskusega, isiklikult eelistan harjutust, kus lamad kõhuli pingil, jalad üle ääre, risti põrandaga, võtad hantli jalgade vahele ja tõstad jalad peaaegu paralleelseks põrandaga.
  • 0

#13 Annika Pärtel

Tõsine tegija

• Kasutajad
  • 2 464 postitust

Postitanud 05 oktoober 2004 - 09:45

Arstide koha pealt niipalju, et.. ise olen käinud põlvega TÜ traumatoloogi juures perearsti saatekirjaga (seda saatekirja kauplesin ka arstilt tükk aega, sest ega nad ju saata ei taha, aga samas ise ka ei oska midagi tarka öelda). Arst esialgu vaatas, isegi ei katsunud ega midagi ja ütles, et tuleb harrastada liikuvat eluviisi. No mida!!! Vastasin, et vabandage, 8 trenni nädalas on minu arust piisavalt liikuv. No ja siis jutt kohe muutus, hakkas jahuma, et tegelikult mul põlved ongi sellised loodud, et ei kannata koormust. No et pane siis aga põlveside peale ja määri spordikreemi, kui põletik on. Kogu ravimine oligi.

Peale glükosamiini söömist mul põlvega enam jama ei ole, aga loomulikult ei andnud kuur endast veel peale 1kuulist tarbimist tunda-selleks ikka kulub nats rohkem aega.
  • 0

#14 asner

Algaja

• Kasutajad
  • 38 postitust

Postitanud 05 oktoober 2004 - 12:35

Kellie tead sa proovi oma seljale teha lihtsalt selliseid staatilisi harjutusi. St et seljapingil lihtsalt oled puusast saati üle pingiääre ja hoiad ülakeha paralleelselt maaga ca 10-15 sek. Siis puhkad natuke ja kordad sama asja. Ma kunagi trenni käigus tõmbasin selja ära ja tegin seda harjutust ca 2 kuud et selg paraneks. Muuseas sama harjutust kasutavad väga palju ka tippsportlased just selliste pisivigastuste raviks ja üldse selja tugevdamiseks. Nii et jõudu! See võib aidata küll ma usun. :unsure:
  • 0

#15 dj

Värske olija

• Kasutajad
  • 61 postitust

Postitanud 19 oktoober 2004 - 07:47

Asnerile!
Oskad sa öelda, mis kujul see Arthryl on, kas tablettide, geeli, pulbri vms? Palju see rohi maksab ning kaua sellega (pakk vms) läbi saab aetud?
Ise olen kasutanud Bioglükosamiini, aga prooviks hea meelega seda sinu soovitatud rohtu.
  • 0

#16 Mart Parve

Algaja

• Kasutajad
  • 29 postitust

Postitanud 25 oktoober 2004 - 11:16

Olen liigestega ka pidevalt hädas olnud, aga need mured on ununenud peale Protein No1 avastamist.

See segu sisaldab hüdrolüüsitud kollageeni (mis muide on ultrageli peamine komponent), mida nimetatakse ka "liigesetoiduks". See hüüdnimi kirjeldab kollageeni toimet hästi.

Umbes nädala jooksul peale No1 söömise alustamist läheb liigesevalu üle. Mõnikord, kui ma No1 söömise ära unustan, tuleb valu tagasi ja tuletab meelde: aeg on uus kott osta.

Mart P.
  • 0

#17 wtrix

Värske olija

• Kasutajad
  • 85 postitust

Postitanud 07 veebruar 2005 - 11:14

Õlad ragisevad natuke. Olen tähele pannud, et kui hommikul teha üks õlasoojendus ilma trennita, siis õhtul enne trenni sooja tehes on raginat vähem ja trenni ajal probleeme pole.
  • 0

#18 eints

Kasutaja

• Kasutajad
  • 151 postitust

Postitanud 07 veebruar 2005 - 15:56

Mul õlgadega tõsine jama, terve trenni ajal praksuvad ja valutavad B)

njah, sama siin, et õlad viimasel ajal valutama hakanud. Nüüd hakkan tegema Bio-glükoosamiini kuuri, eks näis kas läheb paremaks.
ja üldiselt öeldakse, et kui liiges juba mõnda aega raksub, siis on vigastus tulekul.
  • 0

#19 hercules

Vaatleja

• Kasutajad
  • 2 postitust

Postitanud 07 veebruar 2005 - 16:27

Soovitan haikõhre väga hästi aitab
  • 0

#20 Tim

Kasutaja

• Kasutajad
  • 203 postitust

Postitanud 07 veebruar 2005 - 16:39

njah, sama siin, et õlad viimasel ajal valutama hakanud. Nüüd hakkan tegema Bio-glükoosamiini kuuri, eks näis kas läheb paremaks.
ja üldiselt öeldakse, et kui liiges juba mõnda aega raksub, siis on vigastus tulekul.

miks ainult kuuri? suurte raskustega treenijad peaksid pidevalt liigesetoitu kasutama, et ennetada liigeste vigastusi.
  • 0

0 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 kasutajat, 0 külalist, 0 anonüümset kasutajat