Mine sisule

Foto
- - - - -

Kodused Harjutused!

• Please log in to reply
4 vastust antud teemale

#1 kellay0

Vaatleja

• Kasutajad
  • 3 postitust

Postitanud 09 märts 2008 - 16:38

Tere, tere ! Kuna peale sünnitust on mul kõht jäänud väga lõtv ja rippu, siis sooviks teada, mis harjutusi saaks kodus teha? Kas 100 kõhulihast päevas aitaks? Kahjuks ei ole mul võimalik kuhugi trenni minna! Ja Sooviks ka tuharalihastele harjutusi! Mida ja palju peaks tegema? Suured tänud vastuse eest! :P
  • 0

#2 Madz

Kasutaja

• Kasutajad
  • 104 postitust

Postitanud 09 märts 2008 - 22:51

Tere, tere ! Kuna peale sünnitust on mul kõht jäänud väga lõtv ja rippu, siis sooviks teada, mis harjutusi saaks kodus teha? Kas 100 kõhulihast päevas aitaks? Kahjuks ei ole mul võimalik kuhugi trenni minna! Ja Sooviks ka tuharalihastele harjutusi! Mida ja palju peaks tegema? Suured tänud vastuse eest! :P

Kükkidest ja kõhulihastest oleks abi ma arvan, ma sain vähemalt endale nii kunagi kõhu- ja tuharalihased :(
Hea oleks nii nt kui teeksid 20 kõhulihast, siis 20 tükki ja paar korda päevas läbi.
Ise muidu tegin nii et 25 kätekõverdust, 20 kõhulihast ja 30 kükki ja nii 3 korda päeval, 3 korda õhtul :blink:
Aga noh algul valutasid kõhulihased, jalad olid korras sest alates 13 a hakkasin jalgu treenima rattasõiduga 40 km vähemalt päevas (suvel)

Redigeeris Madz, 09 märts 2008 - 22:57.

• 0

#3 arrow

Kasutaja

• Kasutajad
  • 138 postitust

Postitanud 10 märts 2008 - 00:45

Kükkidest ja kõhulihastest oleks abi ma arvan, ma sain vähemalt endale nii kunagi kõhu- ja tuharalihased :P
Hea oleks nii nt kui teeksid 20 kõhulihast, siis 20 tükki ja paar korda päevas läbi.
Ise muidu tegin nii et 25 kätekõverdust, 20 kõhulihast ja 30 kükki ja nii 3 korda päeval, 3 korda õhtul :(
Aga noh algul valutasid kõhulihased, jalad olid korras sest alates 13 a hakkasin jalgu treenima rattasõiduga 40 km vähemalt päevas (suvel)

See on küll natuke imelik soovitus. Aga noh, Arnold treenis ka ju vahepeal 2 korda päevas:)
  • 0

#4 AlanBStard

Vana tegija

• Moderaatorid
  • 4 023 postitust

Postitanud 10 märts 2008 - 02:44

Kolm tõukekat ja kolm Hummerit ei ole päris üks ja seesama, onju :P
  • 0
Jörgen Slet Sports Biochemistry Foundation

#5 arrow

Kasutaja

• Kasutajad
  • 138 postitust

Postitanud 10 märts 2008 - 05:19

Kolm tõukekat ja kolm Hummerit ei ole päris üks ja seesama, onju :(

See Arnoldi värk oligi irooniaga mõeldud :P

Redigeeris arrow, 10 märts 2008 - 05:22.

• 0

0 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 kasutajat, 0 külalist, 0 anonüümset kasutajat