Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. http://www.fitstop.ee/en/a/carbojetr-mass-professional-3kg Uus, avamata tünn 3kg. Vanilli kreem maitse. Hind 20 eur Asub Tallinnas Peterburi teel / Rae vallas Lagedil. Ostusooviks saada SMS: +372 5353 5566
 3. Yesterday
 4. Animal pump

  Aga kas poelettidelt leiaks mõne toote mis on imerohi?
 5. Animal pump

  Muidugi märkasin ja tore, et vanad teemad üles võetakse. Sama toode on siiani müügil ja legendid sellega samuti.
 6. Last week
 7. Animal pump

  Pane tähele, et algsest küsimusest on möödunud 12 aastat jutt kroonidest
 8. Nagu nakatunute statistika näitab, on koroonaviiruse leviku olukord Eestis aina halvenemas. Seetõttu kehtestatakse alates laupäevast, 5. detsembrist, uued piirangud. Juhin tähelepanu, et spordiürituste piirangud ei puuduta jõusaale ja spordisaale tavatreeningu kontekstis. Jõusaalid ja spordisaalid ei pea uksi kell 22 sulgema. Jõusaalides ja spordisaalides kehtivad endiselt piirangud grupitreeningutele 10 inimest + juhendaja (kokku 11 inimest). On 50% täituvuse piirang ja 2+2 nõue (va grupitreening). Jõusaalis ja grupitreeningus ei pea kandma maski. Uued piirangud on järgmised: - Kaubanduskeskuste ja poodide siseruumides hakkab lisaks 2+2, maski- ja desinfitseerimisnõudele kehtima kuni 50-protsendilise täitumuse piirang. - Toitlustus- ja meelelahutuskohad peavad uksed sulgema kell 22. Samal kellaajal peavad lõppema statsionaarsete istekohtadeta avalikud üritused ning siseruumides toimuvad spordi- ja liikumisüritused. Toitlustusettevõtetes jääb endiselt lubatuks klientidele toidu kaasa müümine või kuller- ja veoteenuse võimaldamine toidu ostmiseks. Üheski nimetatud kohas pole lubatud ka erapidude korraldamine. Lähemalt saab lugeda siit: https://www.kriis.ee/.../valitsus-vottis-vastu-taiendavad...
 9. Ilmselgelt tore uudis kõikidele spordisõpradele.
 10. Turvalist ostlemist! FitShopi e-poes kõik hinnad all -20%!Otse e-poodi: https://fitshop.fitness.ee/!PS Iga ostuga kingitus kaasa!
 11. Crosstrainer või velotrenaźöör

  Sellist vigurit kasutatkse ka CrossFiti rahvusvalistel, kestvaim ja kvaliteetseim lahendus, aga pisut kulukas ehk Kuid öeldakse ju et: kooner ostab kaks korda, ihne kolm https://www.gym.ee/product/assault-air-bike/
 12. Crosstrainer või velotrenaźöör

  Vastsündinu ja ka koroona tõttu saali ega rühmatreeningutesse ei saa tõesti. Kunagi üle 10 aasta tagasi oli mul kodus üks vana crossttainer, TV poest oli soetanud veel mu vanemate poolt. Ja see oli väga hea masin, sujuv ja mugav. Siis esimese lapse järgsed kilod sulasid litsalt. Olen nüüd paari masinat proovimas käinud ja ei ole hea tunne tõesti. ei teagi mille kasuks otsustada, kindel on see, et pean saama kodus teha trenni...
 13. Vend Vähk Kreatiinid väga soodsa hinnaga!

  2011 MM kuld meeskondlikus arvestustes (EESTI)
 14. Vend Vähk Kreatiinid väga soodsa hinnaga!

  Väike kokkuvõte enda tegemistest varasematel aastatel:
 15. Vend Vähk Kreatiinid väga soodsa hinnaga!

  29.november 2020 Kreatiinist paari sõnaga. Viimasel ajal on palju juttu olnud kreatiinist ja selle toimest. Minul isiklikult on karjääri jooksul olnud kokkupuude väga paljude kreatiinidega. Selle õige, enda jaoks sobiva kreatiini tunned kohe ära kui umbes tund pärast kreatiini tarbimist tahad läbi seinte joosta- selline purakas on sees. Kreatiini kasutamisest liigub erinevaid arvamusi. Soovitatakse vältida tsitrusviljadest mahlasid, samuti piima- need pidid kreatiini laadimisel kreatiini toimet neutraliseerima. Mina ise kasutan kreatiini alati koos viinamarja nektariga- selles on piisavalt viinamarjasuhkrut, mis omakorda imendub kiiremini ja peaks kreatiini toimet suurendama. Eriti peenelt teen veel nii, et tund enne ja tund pärast kreatiini tarbimist viinamarjajoogiga ei söö-joo midagi muud ja siis trennis tuld! Ja üks asi veel! Hetkel on Fitshopis kõik kreatiinid väga soodsa hinnaga: https://fitshop.fitness.ee/kreatiinid/
 16. Suur probleem!!

  Naine pannakse vangi vm selle pulli eest. Miinimum 5 aastat kolooniat. Las tunnistab parem heaga kõik üles.
 17. Animal pump

  See toode ei ole imerohi. Kõik on väga individuaalne. Proovib ära aga suuri lootuseid ei maksa seada.
 18. Earlier
 19. Animal pump

  https://fitpoint.ee/universal-nutrition-animal-pump-30-pacs/
 20. Suur probleem!!

  Sellise arengu pealt tundub, et su naine ikkagi söödab sulle mingeid aineid salaja sisse. Soovitan seda lähemalt uurida, et see kahtlus elimineerida.
 21. Suur probleem!!

  Tuleb tõele näkku vaadata- sa oled meheks saanud! Ilmselt ka emakese Looduse poolt rohkem püssirohtu ja nii ta tuleb! Jõudu tööle!
 22. Toitumiskava ja vadakuvalk

  Kui nad sellesse usuvad, siis andku tuld! Mina olen proovinud 20-30 grammi toidukorras ja samuti ka 60-70 grammi valku 5-6 korda päevas ja tulemus oli täpselt sama.
 23. Toitumiskava ja vadakuvalk

  Viimane trend: tõsised "valgurobotid"(Silbaum&Co.) peavad mimaalseks a 60 gr. per. kord ja nii vähemalt 5 toidukorda päevas.
 24. Toitumiskava ja vadakuvalk

  Proteiinilisandeid on erinevaid. Aastate jooksul olen lisavalku kasutanud küll sheikidena, küll batoonidena. Igal ajal ei ole alati võimalus tavatoidule piisavalt valku lisada, eriti kui on lapsed elamises. Ühed valgud pärast trenni, aga teinekord õhtul ka aeglane valk ööseks.
 25. Kui palju lihast tuleb juurde ühes kuus?

  Lihaskasv on väga individuaalne. Meil käib spordiklubis üks härra, kes on samuti -70 kg ja kui uurisin härralt, et mis ta näiteks eile hommikul sõi, siis vastas, et ühe väikse topsijogurti. Treeningud on tal pigem vastupidavustrenn. Lihasmassi kasvatamisel on väga tähtsal kohal korralik toitumine, samuti läbimõeldud treeningud. Loomulikult ei tule kasuks tubakatooted ja muu selline jama. Võimalusel otsida endale personaaltreener, kes sinu tegemistesse rohkem pühendub ning vajadusel parandab ning motiveerib.
 26. Elame üks päev korraga. Iga päev võib tuua muudatusi. Mis saab siis kui näiteks homme on 2000 positiivset? Hetkel on seis selline, et minu lapsed käivad koolis, aga nende naabritüdruku kool on koduõppel. Tartu FitLife spordiklubis ei ole ka maski kandmise nõuet, aga mõned on endale maski trenni pannud.
 27. Vähmalt SPARTA jõusaalis maski ei nõuta, veel
 28. Palju on küsitud, kas jõusaalis ja spordisaalis peab hakkama alates 24. novembrist maski kandma. Treeningsaalid ja jõusaalid on küll avalikud siseruumid, aga seal ei ole maskikandmise kohustust (sportimisel ja treenimisel). Kohustus maski kanda on spordi- ja liikumisürituste pealtvaatajatel, aga mitte osalejatel. Gruppide puhul võib 10-liikmelisele rühmale lisaks rühmaga koos olla ka treener või juhendaja. Maski peab kandma näiteks riigi- ja kohaliku omavalitsuse asutustes, haiglates, perearstikeskustes, kauplustes, apteekides, turgudel, samuti on avalikud siseruumid ühissõidukid ja sõidujagamisteenust osutavad sõidukid, bussijaama või rongijaama ootesaalid, pühakojad ja muud usulisteks toiminguteks kasutatavad ruumid jms. Avalikuks siseruumiks on avalikuks kasutamiseks mõeldud ruum, kuhu on võimalik siseneda igal soovijal, sh sõltumata nt eelregistreerimisnõudest, ja kus liigub palju inimesi, kes üksteisega iga päev kokku ei puutu. Muu hulgas on avalikuks kohaks kirikud ning teised kohad, kus viiakse läbi avalikkusele avatud usulisi talitusi, nt jõulujumalateenistusi. Avaliku kohana ei saa käsitada nt lasteaedasid, lastehoide, haridusasutusi, kuna nendesse ei ole igaühel võimalik n-ö otse tänavalt sisse minna ja seal vabalt liikuda. Küll aga tuleb tähele panna, et kui nt koolimajas toimub laat, mis on kõigile avatud, siis tuleb järgida korralduses esitatud avaliku siseruumi ja ürituse korraldamise reegleid. Täpsemalt saab lugeda siit: https://www.kriis.ee/et/uudised/valitsus-kiitis-heaks-koroonaviiruse-leviku-vastased-piirangud
 29. Kui palju lihast tuleb juurde ühes kuus?

  See palju lihast kuuga juurde kasvab on suht keeruline prognoosida, sõltub, kas oled algaja või juba vanakala. Algajatel on lihaskasv märksa progressiivsem. Kõige tähtsam, et jõunäitajad suurenevad. Isegi, kui kaal ei muutu või isegi langeb, kuid jõud lisandub, siis ka lihased kasvavad.
 1. Load more activity
×