Jump to content

Kõik tegevused

See voog uuendab automaatselt     

  1. Viimane tund
  2. Karlsons's Boxing #teamkarlson

    Palju õnne järjkordsete võitude puhul Ainar (2:0) ja Rain (5:0)! http://sport.delfi.ee/news/voitlussport/uudised/fotod-mirkko-moisar-alistas-8-raundilises-poksimatsis-kaupo-arro-semjonov-tunnistas-tiitlimatsis-kibedat-kaotust?id=81718215 Raamatu soovitus!
  3. Täna
  4. http://sport.delfi.ee/news/varia/muu/suur-galerii-bikiinifitnessis-tuli-absoluutklassis-eesti-karikavoitjaks-arida-muru?id=81841431
  5. Protokoll: http://www.kulturism.ee/wp-content/uploads/2018/04/ekv_2018_protokoll-1.pdf
  6. Eile
  7. Siin on väga häid pilte tänasest võistlusest: https://sport.postimees.ee/4476509/galerii-endla-vaher-ja-teised-eesti-tipud-alustasid-karikavoistlustel-medalite-puudmist?gallery=123032&image=7800830
  8. GYM.EE

  9. Klubid I koht - Sparta II koht - Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi III koht - HC Gym
  10. Täname! Ütleme nii, et üllatusi ikka oli seekord! Kõik olid tublid ja ilmselt EM-il on meie võistlejate tulemused erinevamad kui Eesti KV-l. Kes EM-ile ei lähe, siis toredat puhkuse algust, teistele vesi naha alla.
  11. Bikiinifitnessi absoluudi võitis Arida Muru!
  12. Bikiini Fitnessi Absoluut
  13. AUTASUSTAMINE Naisjuuniorid Bikiinifitness I koht - Karina Polovnikova II koht - Ksenija Egorova III koht- Jaana Filina IV koht - Madlenne Timofejev V koht - Regina Tselik VI koht - Kertu Roose Naised Master Bikiinifitness I koht - Jana Teder II koht - Tuuli Jürgens III koht - Julia Smoli IV koht - Jelena smirnova Naised Bikiinifitness -160cm I koht - Arida Muru II koht - Kai Tammsaar III koht - Anita Stalmatskaja IV koht - Relika Merilai V koht - Aire Rosik VI koht - Jesar Merili Naised Bikiinifitness -166cm I koht - Mariliis-Mia Topp II koht - Julia Korotõtš III koht - Anna Fedorova IV koht - Maris Jõks V koht - Veronika Gzirišvili VI koht - Olga Mamajeva Naised Bikiinifitness -169cm I koht - Agne Kiviselg II koht - Andra Vagur III koht - Kristel Mikkus IV koht - Dana Popova V koht - Elli Valla VI koht - Anna Artjomina Naised Bikiinifitness +169cm I koht - Kadri Tammoja II koht - Mari Pukk III koht - Jane Tammearu IV koht - Kaisa Abner V koht - Merli Oago VI koht - Diana Teor Meesjuuniorid Rannafitness I koht - Geido Rekkaro II koht - Joakim Jaak Ungerson III koht - Ivar Veskus IV koht - Rasmus Klaos Mehed Rannafitness I koht - Egert Oiov II koht - Sander Kaasik III koht - Sander Kikas IV koht - Roman Dolski V koht - Allar Pedak VI koht - Kristo Mangelsoo
  14. Oi kuidas tahaks praegu ise seal koha peal olla. Ootame huviga
  15. Naised Bikiinifitness +169cm Finaal
  16. Naised Bikiinifitness -169cm Finaal
  17. Naised Bikiinifitness -166cm Finaal
  18. Naised Bikiinifitness -160cm Finaal
  19. Naised Master Bikiinifitness
  20. Naisjuuniroid Bikiinifitness Finaal
  21. Mehed Rannafitness Finaal
  22. Meesjuuniorid Rannafitness
  23. Naised Bikiinifitness +169
  24. Naised Bikiinifitness -166cm
  25. Naised Bikiinifitness -160cm
  26. Naisjuuniorid bikiinifitness
  1. Lae rohkem tegevusi
×