Jump to content

Kõik tegevused

See voog uuendab automaatselt     

 1. Täna
 2. Ats Loot YouTubes

  Uus video
 3. Eelmine nädal
 4. Teistmoodi fitness, või Olegi blogi

  Et siis samasugune taastus-trenn nagu meil fitcampis oli, jah
 5. Tänud zxcvb! Hetkel on minu põhialaks siiski jalgpall, mitte kulturism vms ja soovin lihtsalt füüsist (lihasmassi) hoida/kasvatada. Kuna enamus jalgpalliga tegelevaid mehi on üsna nääpsukesed, siis ise seda ei sooviks ja tahaks ikka tugevamat joont hoida/saavutada. Nagu aru sain, siis peaksin selleks vähemalt 2x nädalas jalgpalli kõrvale ka jõusaalis (kogu keha) treenima? Energiapuuduse põhjuse üritan siis samuti välja uurida, et paremini edasi minna. Lugupidamisega!
 6. Järjepidevus on tulemuste võti, ei juhtu su gainsidega midagi kui 2x nädalas käid. Kui tahad maksimaalseid tulemusi, siis pead jõusaali omale esikohale seadma ja vähemalt 3-4x nädalas käima ja nt paar korda nädalas siis jalkat vms kergelt (aeroobne). 2x nädalas sobib lihasmassi säilitamiseks. Kui tunned energiapuudust, siis on 2 võimalust: ületrenn või sööd liiga vähe.
 7. Kasutatud Whey Protein müügiks!

  MaPo, Kas olete huvitatud mõlemast maitsest? Eveli
 8. Suured tänud mehed! Võib-olla minu suureks probleemiks ongi just see, et mõtlen liialt üle. Üritan liialt rangelt (põhimõtteliselt 100%) mingit kindlat kava järgida. Olen lugenud, et liigne kavas kinni olemine võibki palju hullem olla (tekib stress vms, mis mul kindlasti ka juba on), aga tahan, et tulemused oleksid lihtsalt maksimaalsed. Arvate tõesti, et ei juhtu midagi kui kindlalt 2 korda nädalas jõusaalis ei käi ? Kuna olen tohutult vaeva näinud, et mingeidki tulemusi saada, siis ei tahaks neid kuidagi kaotada. Minu jõusaali treeningud on enamjaolt sinna 2h kanti jäänud, mis kurnavad mind ikka päris kõvasti ära. Tunnen pidevad väsimust ja energiapuudust. Kahjuks ei ole saanud aga kellegi professionaalsema poolt nõu, et kuidas oleks mõistlik toimida. Kas oleks mõistlik siis jõusaaliga kergemalt võtta või ehk oskate mingit head nõu veel anda, kuidas edasi võiksin toimida. Lugupidamisega!
 9. Teistmoodi fitness, või Olegi blogi

  Tänane päev algas mul väga hästi: Esimene äärmiselt positiivne asi on see, et mul täna algas puhkus ja mitu tunni pärast lähen ma reisile. Ja teiseks sai täna suve alguses püstitatud plaan täidetud, nimelt tegin täna 220kg jõutõmmet. Nüüd võib rakuliku südamega puhkusele minna ja suve lõppuni raskeid trenne enam plaanis ei ole. Tagasi tulen ainult septembri alguses ja F5 valmistamiseks jääb ainult üks kuu, seega ilmselt midagi ikka peab puhkuse ajal tegema, muidu vorm läheb käest ära. Jõusaali kindlasti ostima seal ei hakka, aga mingeid kätekõverdusi saab ikka teha. Head trenni teile!
 10. Fitshop Telliskivi: Mitte lihtsalt rasvapõletuseks!

  L-Carnitine 1500 Extreme - Mitte ainult rasvapõletuseks! Töövõime suurenemine, organismi parem kohanemine koormustega, parem vastupidavus, kiirem taastumine, väiksem väsimus ja lihasmassi suurenemine -L -karnitiin on looduslik aine, sarnanedes B-rühma vitamiinidele. Organismis on karnitiini peamiselt südamelihases ja skeletilihastes. Osaleb aktiivselt ainevahetuses, aidates viia rasvhapped läbi membraani raku nn jõujaamadesse ehk mitokondritesse. - Karnitiini toimel suurenevad glükogeenivarud maksas ja lihastes, samuti kasutatakse energiavarusid märksa ökonoomsemalt. Karnitiin aitab stimuleerida ka rasvade ainevahetust ning tugevdab organismi immuunsüsteemi. - L-karnitiin aitab rasvhappeid transportida rakkudesse ning muundada need energiaks. - Karnitiin aitab oluliselt kaasa ka mürgiste ainevahetuse produktide eemaldamisele, kiirendades sellega koormusjärgset taastumist Südamele: - suurendab hapniku omastamisvõimet; - parandab koormustaluvust nii südamehaigetel kui ka füüsiliselt aktiivsetel tervetel inimestel; - aitab vältida ülekoormuse tekkimist. Maksale: - parandab maksa funktsioneerimist; - vähendab glükoosi hulka diabeedihaigete veres. Kesknärvisüsteemile: - parandab mälu ja meeleolu; - aeglustab vananemisprotsesse. Rasvainevahetusele: - alandab üldkolesterooli ja triglütseriidide taset; - tõstab (“kasuliku”) HDL-kolesterooli taset; - vähendab ateroskleroosi tekke riski. Valkainevahetusele: - hoiab ära valgu defitsiidi; - vähendab üldväsimust ja tugevdab organismi kaitsevõimet. Lisaks - toimib antioksüdandina (kuna vähendab oksüdatiivse stressi mõju); - parandab meessugurakkude liikuvust; - osaleb kehvveresuse (aneemia) likvideerimisel. Külasta Fitshop Telliskivi täna 9:00-17:00
 11. Väga palju tipud on just 13 - aastaselt alustanud. Tegelikult ei ole jõusaalis vanusepiire. Peab tegema lihtsalt eakohast treeningut. Pädevad treenerid oskavad kindlasti anda õigeid juhiseid. Head pika tee algust!
 12. Kasutatud Whey Protein müügiks!

  Sobib. Kus ja kuidas?
 13. Kui sa just ei nälgi, ja end üleliia ei kurna, ei juhtu su lihasmassiga midagi, eriti, kui tegemist on noore aktiivse mehega. See stressamine teeb sulle kokkuvõttes suuremat liiga. Teed jõutreeningut oma põhiala kõrvale, nii kuidas taastumine ja aeg võimaldavad, you'll be fine.
 14. Tee ühte kava nii kaua kuni ära tüdined, tahad vaheldust. Ei ole nii et kui üle 2 kuu ühte kava teha siis enam ei arene vms. Mõne aja tagant harjutuste muutmine aga on hea, seega võid vabalt neid kavasi vaheldumisi teha paari kuu kaupa.
 15. Soovitaks rohkem crossfiti laadset asja. Seal ka jõuelemendid sees, nii et kangi saaks küll ja küll tõsta.
 16. Tänan jällegi zxcvb vastuse eest! Kas on mõistlik need kavad järjest kõik läbi teha? Mõtlen sellesmõttes, et tavaliselt soovitatakse kava paari kuu möödudes muuta. Muidu ei ole tulemus enam nii hea vms. Näiteks paar kuud teha esimest, siis võtta teine jne. Või ei mängi see nii tähtsat rolli ja võib ka ühe kindla kavaga rahulikult toimetada? Vabandan ette, kui küsimus tundub tobe, aga ma ei tahaks trennis teha lihtsalt tühja tööd. Lugupidamisega!
 17. Ära hakka jalgratast leiutama ja tee lihtsalt nii nagu kavas ette nähtud. Korraliku toitumisega isegi lisad jõudu/massi
 18. Eelneva kommentaari täpsustuseks nii palju, et mina ei ole tippatleet (näited eelpool), vaid tervisesportlane. Varem toodi välja DXA analüüsiga kaasnevat radiatsiooni. PERHi töötaja kinnitusel on DXA analüüsi puhul radiatsioon vaid väga minimaalne (väiksem kui kopsuröntgenil) ulatudes vaid 10 päeva tava-annuseni.
 19. Tegin BIA testi (ioi353) ja paar päeva hiljem ka DXA analüüsi PERHis. Rasva% erinevus oli testidel oli üle 9% (DXA näitas vähem).
 20. Suur tänu zxcvb ! Kas sellist kava tehes on piisav lihasmassi hoidmiseks ? Või peaks ise kordusi, harjutsi vms lisama, sest vaatasin, et tegemist on siiski algajate kavadega. Ette tänades!
 21. http://www.fitness.ee/treeningkavad/1/1/33 http://www.fitness.ee/treeningkavad/1/1/11 http://www.fitness.ee/treeningkavad/1/1/19 Vali milline endale kõige rohkem meeldib, kõik on full body kavad. Ülakeha/alakeha jaotus muutub optimaalseks kui teha vähemalt 3x nädalas. Jõudu!
 1. Lae rohkem tegevusi
×