Jump to content
Aimar Kuusnõmm

Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

Recommended Posts

Suvi hakkab läbi saama ning sellega seoses ehk tuleb vähe rahulikum aeg ka töötegemises.Suvi oli mul ikka meeletult kiire,sellist suve pole varem olnudki,kus isegi randa ei jõudnud.Trennid olen enamus ikka ära teinud,eilegi alles 21.00 jõudsin saali et teha trenn peale peaaegu 12h tööpäeva.

Lisaks suutsin endale veel üle pika aia vigastuse tekitada.Nimelt jalgpalli mängides suutsin vasaku säärelihasele liiga teha nii,et esimesed kaks päeva ei saanud käiagi normaalselt.Praegu juba käia saab kuid aegajalt unustan ära ning suudan ikka valesti liigutades haiget teha.Loodan,et paraneb ära kiiresti,sest see segab ikka meeletult,eriti tööjuures,jalatrenne samuti teha ei saa.
Lisanditest võtsin nüüd selleks korraks proovida trenniaegse joogi,arbuusimaitselise intra.Banaani-vanilje maitseline hera80 on ka praegu üks lemmikuid...

Muudetud kasutaja RainKuusnõmm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

4 nädalat on Raigo dieedil olnud ja pilt on muutunud veelgi teravamaks. Kaalu on selle ajaga kadunud ca 800 gr.

attachicon.gifP8290010.JPG

attachicon.gifP8290011.JPG

attachicon.gifP8290014.JPG

attachicon.gifP8290015.JPG

attachicon.gifP8290016.JPG

attachicon.gifP8290017.JPG

attachicon.gifP8290018.JPG

Vorm ei ole paha. Edu meestele kulturismiareenidel :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile toimus siis järjekrodne ülevaatus ja pilt oli minu silma läbi veel teravamaks läinud. Ega seal palju enam midagi kaapida ei ole, usun ,et enne MM kui 1 kilo tasapisi maha võtta 5 järgneva nädalaga, siis peaks olema asboluutses tippvormis 2 nädalat enne MM ja seda siis päevase kaaluga 79 kilo....seega hea näide kuidas isegi nö minimaalselt juurde võttes annab seda liha luude peale tasapisi lisada. Kaal peaks olema siis ca 1,5 kilo suurem kui kevadel EM -ks võtsime, seega poole aastaga julgen öelda, et Raigo on saanud 1,5 kilo lihaseid peale. 79 pealt pigistame sedakorda veel 75 sisse kuid nii jätkates on see selle kategooria jaoks ka viimane pigistamine, kevadel võiks EM proovida vabalt juba -80 ja ka järgmise aasta jooksul plaan minna üle tiitlivõistlustel -80kilo kategooriasse ja hakata siis juba sinna sisse pigistama. Kui kannatust jätkub, siis see kõik on tehtav.

post-22-0-83893000-1442129526_thumb.jpg

post-22-0-70562000-1442129542_thumb.jpg

post-22-0-90533000-1442129557_thumb.jpg

post-22-0-37871900-1442129569_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pühapäeval oli Spartas lahtiste uste päev ja seoses sellega olid degusteerimisel Fitbar batoonid. Maitsetest oli valikus šokolaadi, marja, toorjuustu ja jogurti-aprikoosi. Minu kõrval olid degusteerimas ka Boosti neiud.

Peale seda läksin kohe ka trenni. Kavas oli rinna päev. Raskustesse väga ei läinud, tegin pigem tunnetuse peale ja pikemate kordustega.

Täna olin peale tööd suhteliselt väsinud aga läksin siiski trenni. Mõtlesin, et ei tule midagi välja aga minu üllatuseks tuli päris hea jalatrenn.

Hea on kõrvalt vaadata, kuidas teised valmistuvad võistlusteks. Samas aga pean tõdema, et olen hetkel õnnelik selle üle, et ise ei valmistu. Siin kohal edu kõikidele võistlejatele!
Tööd on jätkuvalt palju aga üritan kõik toimetused ära mahutada ja trennid ikkagi ära teha. Eelseisval nädalavahetusel tuleb trennist kahe päevane puhke paus, kuna plaan minna Saaremaale rallit vaatama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tasapisi hakkan sättima suunda EM-I poole. Kindlasti tahaksin kaasa teha rohkem võistlusi kui eelmisel hooajal, kus tegin ainult kaks?!?!

Räpsu olen enda toidust välja jätnud. Loodan, et saan sellega parema stardi-positsiooni dieedile minnes. Tavaliselt on see mul olnud suhteliselt kehva.

Lõpuks olen ka taastunud oma säärevigastusest. Selleks kulus siis ligi 2 kuud. Paranemist endale just kergeks ei teinud, kuna käed-jalad olid kogu aeg tööd täis.

Nagu igal aastal, ootan seegi kord EM-I doping tulemusi. Sel aastal on päris suur huvi neid näha, kuna klassikast läks proovi 15 meest. Kolmel aastal järjest on läinud minu eest üks mees kontrolli. Kahel varasemal korral pole keegi eest ära kukkunud. Võib olla nüüd kolmandal korral veab natukene rohkem :P

Trennid olen jaotanud järgmiselt:

1.päev rind-biitseps

2.päev jalg

3.päev puhkepäev

4.päev õlg

5.päev selg-triitseps

Nädalas teen siis kokku 5 saali trenni, pluss lisaks käin ka jooksmas

20. novembril oli Sparta spordiklubil sünnipäev, kus käisin degusteerimas High Protein batoone ja Natural Protein Smoothiet. Enda lemmikuks on smuutidest mango-apelsin ja seda ka paljudel klientidel.

post-19835-0-00821900-1448310742_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aasta 2015 on peagi lõppemas. Selle aasta jooksul on väga palju asju toimunud.

Tegin see aasta kaasa nii kevad kui ka sügishooaja. Kokku 13 võistlust. Aga sellest katsun teha lähimal ajal pikema kokkuvõtte.

Trenni olen teinud vahepeal suure isuga ja jõunäitajad on paranenud. Kehakaal on suurem kui seda oli suvel. Ilmselt ka vorm mitte nii terav kui siin vahepealsetel aegadel hooajaväliselt on olnud. Kuna on plaanin ka kevadel uuesti lavale minna, siis õnneks või kahjuks kaalu väga kõrgele lasta ei saa.

Toidulisandi laud on minul siis selline. Valikust tooksin esile King of Speadsi, see toode on olnud viimased pooltesit aastat minu menüüs.

post-18592-0-06083400-1450815443_thumb.j

Osalen see aasta ka Honda spordikuulsuste jõuluturniiril. Seda korda koos Margus Silbaumiga,. Võistlus toimub 25. detsembril Pärnus.

Tulge meile kaasa elama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päevad mööduvad siin aastalõpus väga kiiresti. Töölt on puhkus aga tegemisi siiski palju.

Vahepeal osalesin Honda Jõuluturniiril. Ega enda kehvas soorituses midagi vabanduseks tuua ei oskagi. Ei olnud lihtsalt vormis. Aga samas vaadates võistlejate ninekirja siis olen igati rahul et sain seal osaleda.

Kaal on märkamatult tõusnud kõrgemaks kui sooviks. Pühadeajal on väga raske seda söömist ohjeldada. Aga õnneks pilt nii hull ei ole ja 1 jaanuar kohe dieedile ei lähe. Sellegipoolest aasta algul toidus kõrvaleastumisi ei luba ja niiõelda rämpsu ei söö.

Trennides on jõunäitajad paranenud. Eks seda mõneti ka massi juurde kasvuga kaasnevalt ja teisalt olen sellised pumpavad trennid asendanud raskuste ja lühemate seeriatega. Näiteks viimane jalatrenn läksin kükis 170x10 ja siis 190x6 viimases oli isegi varu sees. Ei olnud julgestajaid ega vööd peal, ei julgenud lõpuni lasta. Ja kuna oli esimene harjutus siis leppisin selle tulemusega. Plaan on enne dieeti kükkida 170x 15. Need katsed proovin saada ka videole.

Eks ka õlasurumistes ja kõikides muudes abiharjutustes on märgata edasiminekut.

See aasta plaanis teha veel 1 trenn.

Kuna täna tulin Põlvasse enale külla siis tuli kõik vajalikud asjad kaasa pakkidapost-18592-0-89911100-1451409431_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Head uut aastat kõigile!

Täna tegin selle aasta esimese trenni ja alustasin seda aastat siis korraliku jalatrenniga. Nagu lubatud siis tegin ka oma küki katsetest video. Kuna eelmise aasta lõpus ütlesin et eesmärk enne dieeti 170ga 15 korda kykkida siis täna saan õelda, et tehtud! ei oodanud, et see kohe esimesel trennil õnnestub. Oli juba eile mõttes, et kui vähegi tunnet on siis proovin seda eesmärki täita. Saali jõudes olid jalad veidi valulikud ja väsinud. Peale mõningast kükki tunne läks paremaks. Tegin siis soojendus seeriad ette 70x12, 110x12, 140x10 ja siis paningi 170kg kangile. Kutsusin Peebu igaksjuhuks selja taha julgestama ja Eleri filmima. Peebu poolt julgestust polnud õnneks vaja aga tema motiveerimine ja ergutamine oli küll suureks abiks. Esimesed kükid olid väga kerged. kusagil kümnenda korduse juures läks juba raskemaks. lõpuks olin juba 16 korda ära kükkinud, siis otsustasin loobuda. Käed kiskusid krampi ja keha hakkas kergelt värisema püsti asendis. Jalg oleks seal tõenäoliselt veel kannatanud. Saan õelda, et varu oli veel sees, sest peale seda kui hingamine oli taastunud panin kangile 190 kg ja tegin sellega veel viiese peale.

Kuna olin Peebu ja Eleri oma tegemiste juurde tagasi lasknud siis kaameranurk veidi kehv ja nagu näha polnud ka julgestust. aga videosse sai selle siiski kuidagi.

170x16

Kaal on muidugi kõrge ka peale pühi. Eks siin kilo poolteist tuleb vast lähipäevadel maha veel.

Homme plaanis Otiga maha istuda ja vaadata üle mis seis nii öelda peeglist vastu vaatab ja samas paika panna millal dieedile. Ja otsustame kus kohas sel hooajal lisaks EM ja EKV-le võistelda plaanime.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Head uut aastat kõigile!

Täna tegin selle aasta esimese trenni ja alustasin seda aastat siis korraliku jalatrenniga. Nagu lubatud siis tegin ka oma küki katsetest video. Kuna eelmise aasta lõpus ütlesin et eesmärk enne dieeti 170ga 15 korda kykkida siis täna saan õelda, et tehtud! ei oodanud, et see kohe esimesel trennil õnnestub. Oli juba eile mõttes, et kui vähegi tunnet on siis proovin seda eesmärki täita. Saali jõudes olid jalad veidi valulikud ja väsinud. Peale mõningast kükki tunne läks paremaks. Tegin siis soojendus seeriad ette 70x12, 110x12, 140x10 ja siis paningi 170kg kangile. Kutsusin Peebu igaksjuhuks selja taha julgestama ja Eleri filmima. Peebu poolt julgestust polnud õnneks vaja aga tema motiveerimine ja ergutamine oli küll suureks abiks. Esimesed kükid olid väga kerged. kusagil kümnenda korduse juures läks juba raskemaks. lõpuks olin juba 16 korda ära kükkinud, siis otsustasin loobuda. Käed kiskusid krampi ja keha hakkas kergelt värisema püsti asendis. Jalg oleks seal tõenäoliselt veel kannatanud. Saan õelda, et varu oli veel sees, sest peale seda kui hingamine oli taastunud panin kangile 190 kg ja tegin sellega veel viiese peale.

Kuna olin Peebu ja Eleri oma tegemiste juurde tagasi lasknud siis kaameranurk veidi kehv ja nagu näha polnud ka julgestust. aga videosse sai selle siiski kuidagi.

170x16

Kaal on muidugi kõrge ka peale pühi. Eks siin kilo poolteist tuleb vast lähipäevadel maha veel.

Homme plaanis Otiga maha istuda ja vaadata üle mis seis nii öelda peeglist vastu vaatab ja samas paika panna millal dieedile. Ja otsustame kus kohas sel hooajal lisaks EM ja EKV-le võistelda plaanime.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin kükis varu veel sees korralikult, sest tempo juba millega teed on väga kiire, kui seal iga korduse vahel mõne sekundigi kauem puhkad paned 4 kükki rahulikult veel. Papa rekordi tegid üle mul raw reks oli 170x15... :D Ootan külla, et vorm üle vaadata ja jalgade pealt triibud kokku lugeda. Hea kui enne lõunat veel jõuad... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võistlus ettevalmistus käib täies hoos. Algaelg oli plaanis alustada dieediga veebruarist, kuid vaadates nädala keskmiseid kaale, siis selgub ef olen oma kilo juba maha võtnud. Seda siis kolme nädalaga.

Trennis jõunäitajad on rndiselt head. Lihtsalt rekordeid ei püüa hetkel. Teen sellised pumpavad trenne. Kuigi isu on suur proovida kükkida 200ga mingit pikemat seeriat. Eks seda otsustan trennis, vastavalt enesetundele.

Kui selle katse ettevõtan siis katsun ikka üles ka filmida.

Ega euroopakatele ei taha see aasta kehvema vormiga minna kui eelmisel aastal.

Väike klipp biicepsi trennist

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hiljuti tulid lõpuks ära kauaoodatud kevadise Euroopa meistrivõistluste medalistide dopinguproovid. Juba kolmandat aastat järjest oli minu kategooria puhas ja just minu eest on mehed alati läinud kontrolli. Iga aasta olen oodanud, et äkki on ka mul vähe õnne.Vähemasti aus mäng, mis paneb veelgi rohkem pingutama, sest teadmine, et kui oleksin kevadel võitnud oma kategooria-oleksin hetkel klassikalise kulturismi Euroopa absoluutne meister (absoluudis jäid vahele kõik peale minu kati võitja). Päris lähedal olin võidule. Kaotasin ju ainult absoluutsele võitjale. :D:P Samuti käisin ise proovis kevadel, nagu kõik medalistid - minule oli see üldse esimene kord. Võeti 15 proovi ja 9 jäid vahele <_<


Aga hetkel käib töö uuesti Em suunas ja seis kolm kuud enne Em...

post-19835-0-28267000-1454659689_thumb.j

Poseerimist pean harjutama hakkama. Kui nüüd pilte tagant järele vaadata, siis näen, et paljud asjad ununevad poseerides ära.
Plaan oli minna ka märsti lõpus Loaded Cupile, aga kuna teisi pole minemas, loobusin sellest mõttest. Siiski jäävad Eesti karikavõistlused ja Euroopa mv, samamoodi nagu eelmisel aastal. Balti matsiga (toimub Eestis) ei tea arvestada, kuna kohad selguvad peale karikavõistluseid. Eelmisel aastal koondisesse ei mahtunud.
Kaalugraafiku panime Otiga ka paika juba ammu ja kõik sujub plaanipäraselt...samuti muutsime natukene trenni ülesehitust ning tundub, et see hetkel sobib.


Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

   Aeg läheb sellel hooajal valmistudes eriti kiirelt,võrreldes varasemate valmistumistega.Kunagi sai ikka paar kuud enne esimest võistlust päevi lugema hakatud.Praegu plaanis võistelda 30.apr ,kui vorm vähegi lubab,teen ühe võistluse ka nädal enne Eesti Karikavõistluseid.
   Vahepeal olin sunnitud toitu päris palju kärpima,vahel on olnud päevi,kus olen söönud  ca 1700kcal.Nüüdseks kaal liigub jälle nagu plaanitud ja saab ka  veidi rohkem süüa.Sunnin end veel rohkem liigutama,sest enam sööki kärpida ei taha...sel hooajal olen oma toitumist ka päris palju ümber seadnud ning loodan,et see kajastub ka lõpptulemuses
   seis 13.03.2016

12814628_1086236338114196_8151468560740138396_n.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

 

   Tükk aega sai mõeldud, kas osaleda Läti lahtistel või mitte kuna tegemist oli ikkagi absoluutkategooriaga. Otsustasin siiski minna. Algselt pidi olema kategoorias 8 meest, kuid kohapeal selgus, et on 10 nii eestist, Lätist, Leedust kui ka Venemaalt. Sain tugevas konkurentsis hõbemedali, mis andis lisa motivatsiooni eelseisvateks võistlusteks. Laupäeval on Eestikatel ka absoluutkategooria ning on selge, et kodused konkurendid on väga tugevad. Loodan saada ka Balti matzile, et teha kokku 4 võistlust. Aga see selgub juba laupäeval, kas sinna saan. Usun, et lihtne ei saa olema kellegil. Põhieesmärk on ikkagi Euroopa meistrivõistlused Hispaanias, kus esimest korda sel hooajal avaneb võimalus osaleda nn "oma kategoorias" - saan võistelda sama pikkade ja raskete meestega.

   

http://www.fitness.ee/uudis/6832/eesti-karikavoistlused-kulturismis-ja-fitnessis-balti-mat-2016-30-aprillil

 

 Vendadele Läti lahtistelt kaks hõbemedalilt

 

 

20160424_220401.jpg

20160425_055013.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere, üle pika aja otsustasin taas vaikselt blogi kirjutada. Kindlasti ei hakka siia igast trennist või tegemisest kirjutama aga vahel ikka.

Vahepeal siis oli jõutõstmise osas täielik motivatsiooni puudus ja ei viitsinud vormi teha ja pooliku vormiga võistlemine on ka halb variant.

 Selle asemel siis leidsin end teisest trennist  ehk "tai poks"  Kevin Renno võistlusspordi akadeemias. Väga hea kogemus ja käin kindlasti ka seal edasi.

Kiidan ja soovitan kõigile kes vähegi huvitatud minge ja proovige.  Minul on vahel juba soojendusel kops koos, jõutõstjana soojendus on ju riietus ruumist kangini jalutamine.

Üldiselt andis poksitrenn kõvasti mahtu ja hoidis lihaseid doonuses. Jõusaali ka päris ära ei unustanud ja käisin nii kuidas jõudsin. Kui motivatsioon oli kadunud kadus ka kehakaal ehk siis kaalusin vahepeal 70kg. Nüüdseks olen tõsisemalt jõusaali trenni ette võtnud ja eesmärk on selge. Sügisel EMV on plaan suruda 190kg. Selleni on veel õnneks aega. Tõsist trenni olen teinud natukene üle kuu aja ja kehakaal on ka paranemas. Kuu tagasi kaalusin 74-5  nüüdseks 77-79kg. Kaaluga tahan jõuda 82+ kg juurde. Selle jaoks olen hakanud korralikult ikka hommikuti putru sööma ja toidulisandid uusti menüüs. ning valin valgurikkamaid toite.  Praegused toidulisandid on Fast Kreatiin, olymp tribusteron, olymp multi vitamiinid, vahel ka beta alanin ja täna lisandus hera 80 mida polegi veel purgiga ostnud, kindlasti mugavam prote kätte saada kui sealt koti seest oli.

Nagu ka eesmärk on surumine siis põhi rõhk ongi seal. Hetkel olen eesmärgist 20kg kaugusel või siis 10cm kaugusel. ehk siis rinnalt 170 ja 10cm pakupealt olen 190 surunud.

Natukene kardan ikka neid rinnalihase kinnitusi mis õlapool on ja tänu sellele teen vahele n.õ kergeid nädalaid kus käin rohkem poksimas või saalis kergete raskustega pikemad kordused.

Jala trenni teen korra nädalas, vahel juhtub et jõuan ka 2 teha. 

täna oli üks neist trennidest, 

1. Kükk kuni 180ni 3sed plus 180ga 3x3

2. Proovisin jõutõmmet aasta jooksul teist korda, lõppu panen videod

3. Kang turjal ette kummardused 5x6 70kg

4. Keretõsted lisa raskusega 4x6 40kg

5. Kõht, erinevad harjutused 

Kava oli lühike aga aega kulus kuskil 1,45

 

Enne kui veel videod lisan siis kirjutan, et ootan igati tulevikus oma trennidele või blogidele tagasisidet. Mida teen valesti või mida võiks proovida. Ja alati võite küsida kui miski huvi pakub.

 

 

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere, uus nädal on alanud ja panen siia kirja ka siis tänase trenni. Kehakaal liigub õiges suunas ja õhtuseks kaaluks olen suutnud saavutada 81,3, hommikul kaalunud ei ole aga pakun sinna 79 kanti. Eile käisin jalatrenni tegemas. kerge peavalu kimbutas ja väga pikka trenni ei teinud. Rinnalt kükki 120ga 5x5 ja ühe jalapeal kükk smithil ja 2pead ja säär.

Täna oli siis surumistrenn

plaaniks võtsin 155ga vähemalt 5x2 teha aga  esimene oli nii kerge et otsustasin 3seid teha ehk siis 5x3. Tänud Priidule kes kangi kätte tõstis.

Kuna rinnalihased niigi pinges siis rohkem rinda ei julgenud lõhkuda ja tegin venitava harjutuse rinnajaoks lõppu.

Edasi õlg: kangiga püsti surumine 6sed  läksin kuni 70kg ja 3x6 viimase raskusega.

Õla 2ne harjutus oli kettaga ette tõsted, selg vastu seina 5x8    2 esimest seeriat 25ne ketas ja 3l 20kg ketas

3s harjutus oli tagaõlg. 4x8 kinesisi(?) peal

Lõpus veel plokil kõrvadeni tõmbed(istudes) ja biitseps.

 

Plaan teha see nädal veel tõsisem trenn, siis järgmine nädal ülesse minek surumises. ja peale seda vast kerge nädal otsa. Kergel nädalal lähen tegelen rohkem poksiga. Ja siis uuesti edasi tava trenn. Kui surumises ülesse minek siis katsun selle ka videosse saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nädal taas mõõdas. Kehakaalu olen saanud stabiilselt 80+ see annab hästi ka trennides tunda ja tulemused paranevad.

eile tegin kükis 190ga 3x3

Täna oli surumise päev ja eesmärk sai eelmine nädal võetud et 180 läheb kangile. Esimene katse läks aia taha ja vajus kuidagi näo peale. Samas ei tundunud ületamatu ja

oli kohe tahtmine uuesti proovida. veidi puhkasin ja uuesti kangialla. Seekord siis sai ülesse surutud. Eesmärgini siis hetkel 10kg minna.

Edasi tegin kaldpingilt hantlitega surumist läksin kuni 50kg hantliteni ja nendega 2x6

Rinna lõpetuseks tegin venitava harjutuse.

Õlale tegin seistes surumist, kettaga ette tõsted, plokil küljeõlg, tagaõlale tegin kineticu peal ning lõppu biitseps. 

 

See nädal katsun veel vastu pidada ja teen kolmap. selja trenni ning reedel surumine(triitseps/lailihas) Järgmine nädal siis poksi trennid.

Surumisest sai ainult negatiivse korduse video seega seda siia ei pane :D 

aga kükki 190st on üks video olemas

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere taas, panen lühidalt tegemised kirja:

Käes on hetkel siis jõusaali poolepealt kergem nädal ja käin poksimas. Kolmapäeval tundus kükis kang seljas mugav ja nii ma otsustasingi proovida palju hetkel sees on. Teadsin et veebruaris jäin alles 200le alla aga samas tegin 190ga 3x3 ära nüüd. Ja endalegi üllatuseks kükkisin 225, sisetunde järgi jäi midagi veel varuks. Kaalu tõus on kükile väga positiivselt mõjunud.

Kuna praegu tegelen tõsiselt jõusaaliga siis jäi poks tahaplaanile ja mingi kuuaega jäi kindlasti vahele. Õnneks kõik asjad ära ei unune aga jalad olid küll nagu maakülge kleebitud :D Oli tehnika trenn ja lõpus 6x3min sparr. Lõpus higistasin samamoodi nagu saunast tulles. Kolmapäeval on ringtreening ja seal saab ilusti jõuvastupidavust treenida. Kehakaal püsib üle 80

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

nüüd küll mõned postitused vahele jäänud aga trenn käib ikka täie hooga. Vahepeal sain Siimult kutse 3 linna võistlusele ja kuna vorm kõige kehvem ei ole otsustasin osa võtta. võistlus toimub 3 juuni stockholmis. Kahju, et täpselt saaremaa mv ühel ajal. oleks tahtnud ka seal osaleda. Vahepeal tulemustest siis teinud surumises 170ga peaaegu 3ne :D ja täna kükis 210ga 2ne. Jõutõmme on hetkel veel selline tagasihoidlik aga trennid on rasked ja küll see ka tuleb. kavasse võtsin kõrgelt aluselt jalgevahelt tõmbe ja zercheri küki. vahepeal olin siin 1 nädala nohune ja siis trennis ei käinud. Kartsin, et haigena trennis käies venitan haigust pikemaks ja vorm läheb kehvemaks. Haigusnädalal kukkus kaal ka 80 peale. Nüüd tagasi 81-83

0110957843789ca.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×