Jump to content
Alexander Andrusenko

Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

Recommended Posts

4 tundi tagasi, Jürgen ütles:

IMG_20160424_150701-1.jpg

 

 

 

Jämedam ja peenemad, nooremad ja vanem,  pikemad ja lühemad Leesmannid! Palju õnne Eesti absoluutse surumisrekordi puhul!!! :) Rõõm on ka minu poolel!

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suured tänud kõigile õnnitluste eest!

Kokkuvõttes oli hea päev. Algas muidugi keeruliselt: võistluaeg oli toodud ettepoole tehnilisel koosolekul.

Minuni see info ei jõudnud, seega jõudsin kohale 10min enne kaalumise lôppu ja sain ilusti kaalutud.

Soojendus oli väga kerge ja selle pealt juba lubas. 

Katsetest: kõik võeti vastu häältega 3:0, kohtunikud jälgisid eriti tähelepanelikult (kõigil) kangi rinnani jõudmist ja pausi.

Lõpuks oli tunne et midagi sisse ka veel.

Aga olen rahul ja võtan nüüd paar päeva kergemalt. Laupäeval kohtume Spartas Eesti mv-tel.

Edu seal kõigile ja tänud veelkord Teamile, Revalile ja kõikidele kaasaelajatele!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nädalavahetusel toimus järjekordne EMV kolmevõistluses, hommikul olin kohtunik. Õhtul tegi Siim oma halval päeval uued rekordid tõmbes 350kg ja abs.kilodes 1005kg. Käib kah halval päeval! :)

Kindlasti oli päeva säravaim täht Andres Külaviir oma roosas kostüümis!

andres.jpg

 

Oma õlga pole siiani korda saanud, küll aga õppinud teistmoodi suruma, hakkab vaikselt tulema. Haiget õlale ei tee, aga valu annab vähe ikka tunda. Täna sai surutud RAM-iga juba 2x190kg. Ega palju oma vanast rekordist puudu olegi, kas tegin äkki 205x2. Arvestades, et toidulisad on hetkel suht maas, vaid taastusjook peale trenni, ning põhja ladunud pole, siis võib pigem rahul olla.

Nädalavahetusel soovitati üht head Tartu arsti, loodan sealt saada lõpliku lahenduse. Seni aga teeme trenni edasi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

5 nädalat vahepeal möödnud!

28 mai toimusid Pärnus EKV klassikalises lamades surumises. Kuigi vorm on jõudsalt paranemas ja õlg lubab juba suuremaid raskusi suruda, ei osanud registreermise ajal seda ette näha. Olin seekord kohtunik. Võistlus ise kiire ja korralik! Võitis Siim Rast!. Tiimides tõime samuti võidu koju. Tagant järgi tark, oleks võinud oma nö. B-võistkonna ka välja panna, saanuks sealt III koha!

Oma viimased suuremad raskused surusin täpselt aasta tagasi. Täna sai ettevalmistuseta proovitud oma vormi, testisin õlga ja oma uut surumisasendit. RAW sai surutud 180kg. Särgiga läksin 280kiloga 8cm pakule. Hetkel tarbin toidulisadest vaid treeningjärgset sheiki. 

Kuna vorm tahab tegemist, siis sai tugevamatega arutatud, et võiks tippu sihtida EM-iks, toimuvad need agustis Islandil. Plaan uuendada seal Eesti rekordit!

See kuu laon veel põhja, järgmisest kuust lähevad uuesti selga särgid. Plaan tellida Külaviiridega USA-st uus särk ehk saab siit mõne grammi juurde!

Seni teeme trenni ehk õnnestub mõni surumine ka videosse võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On plaan jah Islandile minna. Teeme Teamiga Euroopa MV kaasa. Kui palju meid sinna reaalselt minemas on saab veel näha, aga esialgu on tahtmine plajudel.

Tänane trenn oli maso. Panin selga särgi nr.48/50, ehk siis käsi 50ck, rind/selg väiksemad. Oli selline elamus nagu viimati kogesin 2000 keskel... Kaal oli selle juures 130,6kg.

Aga ülesse sai varuga surutud kõik. Viimane katse oli 1-ne pakk, 4cm 305kilo.

Hea meel on Tarmo üle, kes peale pikka vigastust sai kangi jälle korralikult kätte.

 

Nädalavahetusel tuleb siis Tallinn-Helsingi-Stockholm linnavõistlus, seekord korraldame selle Revalis.

Vaatab mis tulemusi seal tehakse. Meestest on väljas: Siim, Andri, Argo.E, Jevgeni.J ja Martin.V.

Anname kindlasti lahingu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellest saab meie suvi.... Töö käib Islandi nimel. Plaanidekohaselt võistlen -120kg ja eesmärk uus Eesti rekord selles kehakaaluklassis!

 

Esmaspäeval sai surutud 160 kg 6 X 6. Vorm on hea, lihtsalt nüüd peab hoidma!

 

Eile ehk siis teisipäeval, pandi mulle väike challenge nooremate kamraadide poolt. Nimelt kastile hüpe kohapealt. Jürksil oli vist 103-104cm ette tehtud. Tegin uueks numbriks 106cm.

 

Kui keegi üle teeb, eks siis peab ka rohkem pingutama.

 

 

Muudetud kasutaja Hjalmarsson poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole pikalt siia midagi kirjutanud, aga peab seda viga natuke parandama. 

Olen viimased 2 kuud hästi treenida saanud ja see on selgelt väljendunud ka tulemustes. Vahe tsükkel ennem rasket tsüklit ennem EMV-d on igati hästi õnnestunud. Olen teinud päris suure mahulisi trenne, mida varem polnud võimalik teha. 

Hetkel käsil 2 kergemat nädalat kuigi surumises pidin kava järgi siiski täna maximumini minema. 

Panen mõned videod mis hetke vormi ehk kõige paremini kajastada võiksid.

Kükk 355kg

Lamades surumine 235, 240, 242,5

Jõutõmme 335kg , seda polegi see tsükkel eraldi väga treeninud, seega täitsa korralik tulemus, eeldasin hullemat.

 

Muudetud kasutaja Siim Rast poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siim on teinud arengus korraliku hüppe! 400 kükib vist varustuseta enne ära kui varustusega :)

Tänane surumine 242,5 oli piiride kompamine. Alla sai tehtud 230, 235, 240, 242,5, normaalse soojendusega võiks vabalt 245 teha!

 

Täna oli meil teistelgi trennis hea minek, kõik tegid uued rekordid, eks teised räägivad enda eest ise.

Omal õlg RAW surumist enam teha ei lase, siis olen harjutanud RAM-iga. Siiani parimad kilod on jäänud 205 juurde, siis augustis läksid need 215 peale, täna lausa 230!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõnda aega tagasi tuli Jürgeniga mõte teha Revali jõutõstjate & fitnessistide variant Mannequin Challenge-ist. Omavahel arutasime detaile ning panime plaanid paika. Ajasime kerge pundi kokku ning tulemus tuli päris mõnus. Panen ka siis siia Fitnessi vaatamiseks!

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×